Angielski Online
Reklama Google

KARDIOSYSTEM Centrum Medyczne

KARDIOSYSTEM Centrum Medyczne Przychodnia Kardiosystem to placówka, która ma swoją obecność od 2012 roku w kraju. Przez 5 lat rozwinęliśmy 3 placówki, dwie w Warszawie i w Białobrzegach.

Oferujemy duży wachlarz świadczeń medycznych na wysokim poziomie a także generalną diagnostykę medyczną. Osoby pracujące w w Centrum Medycznym Kardiosystem to wybitni fachowcy posiadający bogate doświadczenie praktyczne oraz liczne dokonania naukowe. Ponieważ na co dzień są w szpitalu, dlatego też mają dostęp do nowatorskich narzędzi diagnostyki oraz leczenia. Wyłącznie wczesna diagnostyka oraz odpowiednia terapia mogą zapobiec groźnym dla zdrowia i życia rozległe komplikacje.


Przychodnia Kardiosystem to miejsce, w którym osoby mogą skorzystać z pomocy lekarzy takich specjalizacji jak: kardiologia, kardiochirurgia, diabetologia, dietetyka, ginekologia, okulistyka, chirurgia naczyniowa, chirurgia onkologiczna, endokrynologia, neurologia, ortopedia, internista, pulmunologia, dermatologia, urologia, psychologia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.kardiosystem.pl:

Podlinkuj stronę www.kardiosystem.pl:

KARDIOSYSTEM Centrum Medyczne

Odwiedziny robotów: