Zespół muzyczny na studniówkę - Katalog Stron

Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google

Zespół muzyczny na studniówkę

Zespół muzyczny na studniówkę Czym się różni zespół muzyczny na studniówkę od zespołu weselnego, bądź też zwykłego zespołu muzycznego ?
Zespołowi na studniówkę zdecydowanie najbliżej jest do zespołu weselnego, gdyż podobna jest ich rola, zespoły te muszą umieć rozbawić zgromadzone towarzystwo.
Przy czym zespół weselny i zespół na studniówkę mają trochę inną grupę odbiorców. I tak jak zespół na studniówkę nie spełni się na weselu, tak zespół weselny nie sprawdzi się na studniówce.
Główną przyczyną jest repertuar. Zespół na studniówkę musi mieć w swoim repertuarze dużo utworów, które aktualnie młodzież słucha w radio, czy telewizji. Zespół na wesele musi znowu trafić do starszych gości, raczej trochę bardziej znanymi utworami sprzed lat, gdyż na weselu młodzieży jest zwykle mniejszość.
Liczy się również wykonanie utworów i instrumentarium zespołów. Na studniówce raczej tak lubiany na weselu akordeon, nikomu do szczęścia nie jest potrzebny. Liczą się za to mocne beat'y, syntetyczne brzmienia, oprawa świetlna itp. rzeczy którym bliżej do dyskoteki niż na dancing.

Szczegóły strony haliskaband.republika.pl:

Podlinkuj stronę haliskaband.republika.pl:

Zespół muzyczny na studniówkę

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 50