Angielski Online
Reklama Google

Korner Sklep

Korner Sklep Listwy przypodłogowe - zastosowanie
Listwy przypodłogowe inaczej zwane cokołami pełnią kluczową funkcję w aranżacji wnętrz. Oto niektóre z ich zastosowań:

Ukrywanie szczelin – miejsce, w którym przebiega szczelina dylatacyjna, należy dodatkowo zabezpieczyć przed przedostawaniem się do niej wody. Listwa może w tym pomóc.
Funkcja dekoracyjna – listwy przypodłogowe maskują szczeliny między podłogą a ścianą. Zamontowana w tym miejscu listwa pozwala ukryć efekty niedokładnego malowania tego fragmentu.
Ochrona przed zarysowaniami – zamontowana listwa ściany przed zarysowaniem. Sprawia, że mebel nie styka się ze ścianą bezpośrednio.
Ukrycie okablowania – możesz ukryć przewody pod listwą. Pozwoli to zabezpieczyć miejsce, gdzie przebiegają.
Listwy Korner - odporność i estetyka
Listwy są ważnym elementem wystroju, pełniąc jednocześnie funkcje praktyczne. Firma Korner oferuje szeroki wybór listew przypodłogowych zróżnicowanych pod względem zastosowanych materiałów i miejsca zastosowania. W ofercie firmy znajdują się wodoodporne i niezwykle odporne na uszkodzenia profile z tworzyw sztucznych (PVC i XPS) oraz klasyczne profile cokołowe z płyty drewnopochodnej (MDF). Listwy przypodłogowe Korner mają zróżnicowane kształty i wysokości i występują w wielu różnych kolorach. To sprawia, że listwy przypodłogowe Korner są dopasowane do większości wykładzin podłogowych dostępnych na rynku.

Szczegóły strony korner.sklep.pl:

Podlinkuj stronę korner.sklep.pl:

Korner Sklep

Odwiedziny robotów: