Angielski Online
Reklama Google

Frezowanie kominów

Frezowanie kominów Czy wiecie, że frezowanie kominów jest szybkim i wydajnym sposobem modernizacji nieszczelnego komina. Ta technika może być używana również do usuwania złogówosadów sadzy szklistej albo powiększenie średnicy otworu komina.Koszty wybudowania nowego komina są ogromne i dlatego nowa, polecana przez nas metoda - frezowanie kominów ma szczególnie duże znaczenie dla osób ceniących oszczędności i czas. Nie bez znaczenia dla wyboru proponowanej przez nas technologii jest bardzo krótki czas trwania robót. . Czas potrzebny przygotowanie, samo frezowanie i uprzątnięcie obszaru prac, to od jednego dnia do tygodnia.
Istnieją jednak okoliczności, co wymaga podkreślenia, w których nie proponujemy stosowania frezowania. Do najważniejszych należy zbyt cienka zewnętrzna ścianka komina oraz zbyt duża wysokość komina, który dodatkowo nie jest prosty.  Zwiększenie średnicy przewodu kominowego bowiem można wykonywać bezpiecznie w przypadku, kiedy istniejące ściany komina posiadają grubość nie mniejszą niż 15cm. Przy wysokościach 20m i większych, kiedy komin nie jest idealnie prosty istnieje zbyt duże prawdopodobieństwo uszkodzenia ścianek komina podczas frezowania.
Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową i korzystną ofertą na naszej stronie frezowanie kominów
 
 

Szczegóły strony kominex.pl:

Podlinkuj stronę kominex.pl:

Frezowanie kominów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 39